Firma
Witaj na stronie Węglobud ! Obecnie znajdujesz się w:

O naszej firmie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się handlem produktami opałowymi: węgiel, ekogroszek, miały,brykiet, pellet oraz drewno kominkowe.

Działamy na rynku krajowym oraz Państw ościennych. Prowadzimy sprzedaż bezpośrednią dla odbiorców hurtowych i detalicznych na składzie opału w Żorach-Roju przy ul. Węglowej 8( na terenie byłej KWK Żory ) oraz za pośrednictwem Internetu.

Jako partner Autoryzowanych Sprzedawców PGG S.A. awizujemy i monitorujemy proces odbioru węgla i innych sortymentów bezpośrednio z kopalni lub naszego składu w Żorach. Warunki współpracy ustalamy wraz z klientem i dostosowujemy się do jego potrzeb.

W trosce o środowisko od kilku lat zajmujemy się konfekcjonowaniem najlepszej jakości ekogroszków oraz miałów węglowych spełniając wymogi stawiane przez producentów kotłów wyposażonych w palniki retortowe oraz podajniki ślimakowe lub tłokowe. Doświadczona kadra pracowników jest w stanie zapewnić Państwu dobór odpowiedniego rodzaju paliwa dla Państwa potrzeb.

Istotnym faktem działalności firmy są regularne dostawy naszych produktów do klientów detalicznych na terenie całego kraju. Korzystając z taboru samochodów wyposażonych w windy samowyładowcze, wychodzimy na przeciw wymaganiom klientów i świadczymy usługę "dostaw pod dom wraz z rozładunkiem niezależnie od miejsca zamieszkania w ciągu 48h od złożenia zamówienia". Nasi partnerzy cenią nas za profesjonalizm oraz rzetelność świadczonych usług.

Naczelna zasada naszej działalność opiera się na jakości usług i produktów oraz budowania zaufania i trwałych relacji z klientami i kontrahentami.

Wróć

Zapoznaj się z naszą pozostałą ofertą

Opał luzem
Opał workowany
Drewno kominkowe
Kotły
Kruszywa budowlane
Kruszywa drogowe
Usługi

Projekt i wykonanie: Aerte Studio

Modyfikowanie stron www: DiVision